Melskis Logo su Pavadinimu

Kaip prisidėti prie svetainės išlaikymo

Ši svetainė išlaikoma asmeninėmis lėšomis ir darbu. Jokia įstaiga ar organizacija šios svetainės veiklos neremia. Todėl mielai priimsime ir Jūsų bet kokią auką (auka savanoriška) svetainės išlaikymui. Svetainės palaikymas Jūsų malda ir užtarimu taip pat yra labai svarbus dėl tolesnio svetainės gyvavimo.

Ačiū Jums!

Paremti pinigine auka

Jūsų piniginė auka(-os) per Paypal sistemą keliautų tiesiogiai svetainės kūrėjams ir padėtų mums skirti  šias lėšas svetainės serverio išlaikymui ar papildomiems darbams užsakyti.

Užsisakant Interneto serverių paslaugas

Ši svetainė laikoma UAB „Interneto vizija” serveryje, tad siūlau ir jums pasinaudoti šios įmonės paslaugomis – nes užsakydami svetainės laikymo, dizaino, sertifikatų užsakymo ar svetainių prieglobos (hostingo) ir paspausdami šias nuorodas žemiau tiek jūs, tiek mes gausime 20% nuolaidą kitoms paslaugoms įsigyti:

Interneto vizija

Domenai ir hostingas

Svetainių kūrimas

Profesionalus hostingas

SSL sertifikatai

Svetainės istorija

Ši svetainė atsirado iš poreikio pasiekti internetu maldas, litanijas, novenas ir pan. vienoje patogioje svetainėje. Norėjosi padaryti, kad svetainėje būtų ne tik maldų tekstai, bet ir ji pati būtų vizualiai patraukli, patogi naudotis ir kompiuteryje ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Kadangi esu kompiuterinės grafikos specialistas, taip pat kartu ir programuotojas, taip pat siekiu gilinti savo tikėjimą, atrodė natūralu pamėginti sukurti tokią svetainę. Daviau Dievui pažadą padaryti ją už visas gautas malones. Iš pradžių svetainė gyvavo mažoje grupelėje artimo rato naudotojų, vėliau išaugo ir dabar jau turi ir savo sritį internete – melskis.lt. Svetainė palaikoma mano, mano šeimos ir bendraminčių draugų pastangomis.

Tikiuosi, kad svetainė padės Jums melstis ir eiti Dievo link tiek asmeninėje, tiek viešoje maldoje.

Marius Žemaitis arba markoze Arts | markoze.com

Išsaugokime nepajudinamą vilties išpažinimą,
nes patikimas tas, kuris yra davęs pažadus,
ir sergėkime vieni kitus, skatindami mylėti ir daryti gerus darbus.
Žyd. 10