Kai lankotės melskis.lt svetainėje, taikoma ši privatumo ir slapukų politika (toliau – Politika). Ši Politika netaikoma, kai naršote kitose interneto svetainėse patekdami per nuorodas.

Slapukų naudojimas ir renkami duomenys

Naudodami slapukus renkame duomenis apie melskis.lt interneto svetainės naudojimą. Surinktus duomenis apie svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo neleistino naudojimo, praradimo ir pakeitimų. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, atrasti naudojimo klaidas, padaryti ją patogesnę Jums.

Šioje svetainėje naudojami „Google Analytics“ slapukai.

„Google“ veikia kaip „Google Analytics“ duomenų tvarkytoja. Tai nurodyta „Google“ duomenų apdorojimo sąlygose, kurios pasiekiamos visiems „Google Analytics“ klientams, sudariusiems tiesiogines sutartis su „Google“. Sužinokite daugiau

„Google Analytics“ yra duomenų tvarkytoja pagal BDAR, nes „Google Analytics“ renka ir apdoroja duomenis.

Google privatumo politika

Mes („Google“) puikiai žinome, kad pasitikite mumis ir mūsų atsakomybe užtikrinti jūsų privatumą ir duomenų saugą. Kadangi prisiimame atsakomybę, informuojame, kokią informaciją renkame, kai naudojate produktus ir paslaugas, kodėl ją renkame ir kaip ją naudojame, kad galėtumėte kokybiškiau naudoti produktus. „Google“ privatumo politikoje ir principuose aprašoma, kaip naudojame asmens informaciją, kai naudojate „Google“ produktus ir paslaugas, įskaitant „Google Analytics“.

„Google Analytics“ slapukai ir identifikatoriai

„Google Analytics“ ataskaitoms apie lankytojų (taip pat vad. naudotojais) sąveiką „Google Analytics“ klientų svetainėse teikti dažniausiai naudoja pirmosios šalies slapukus. Naudotojai gali išjungti slapukus arba ištrinti visus asmeninius slapukus. Sužinokite daugiau

Be to, „Google Analytics“ palaiko papildomą naršyklės priedą, kurį įdiegus ir įgalinus galima naudoti norint išjungti „Google Analytics“ atliekamą vertinimą bet kurioje svetainėje, kurioje lankosi naudotojas. Atminkite, kad šis priedas išjungia tik „Google Analytics“ vertinimą.

„Google Analytics“ taip pat renka interneto protokolo (IP) adresus, kad teiktų paslaugas ir užtikrintų jų saugą bei suteiktų galimybę svetainių savininkams sužinoti, iš kurios pasaulio šalies, valstijos ar kurio miesto naudotojai atkeliavo (dar vadinama IP geografinės vietovės nustatymu).

„Google Analytics“ renkami duomenys

Pirmosios šalies slapukai

„Google Analytics“ renka pirmosios šalies slapukus, su įrenginiu ir (arba) naršykle susijusius duomenis, IP adresą ir veiklos svetainėje ir (arba) programoje duomenis, kad įvertintų statistiką apie naudotojų sąveikas svetainėse ir (arba) programose, kuriose naudojama „Google Analytics.

Vietiniame pirmosios šalies slapuke saugoma informacija susiaurinama iki atsitiktinio identifikatoriaus (pvz., 12345.67890).

IP adresas

Sistemoje „Google Analytics“ naudojami IP adresai lankytojo geografinei vietovei nustatyti ir paslaugai apsaugoti bei klientų saugai užtikrinti.

AII draudimas

Pagal mūsų sutartis draudžiama siųsti asmens identifikavimo informaciją „Google Analytics“. AII nesiunčiama „Google Analytics“.

Kitos svetainės ir nuorodos

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Tad jei paspaudę nuorodą iš mūsų interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Šios nuostatos gali būti keičiamos be atskiro pranešimo, nes laikomės slapukų naudojimą reglamentuojančių teisės aktų ir atsižvelgiame į visuotinai priimtą su slapukų naudojimu susijusią praktiką.